Шафа телекомунікаційна навісна металева 19" GEAR 15U 600x600 мм (GWMSN-15U-600-600G)




7 400 ₴
7 059 ₴
- В наявності
- Код: IP_GWMSN-15U-600-600G
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Телекомунікаційна навісна металева шафа 19" GEAR 15U 600x600 мм (GWMSN-15U-600-600G) - це ідеальне рішення для зберігання та організації телекомунікаційного обладнання. Вона має стандартний розмір 19 дюймів і висоту 15 одиниць, що дозволяє зручно розміщати обладнання.
Шафа виготовлена з якісного металу, що забезпечує надійність і довговічність конструкції. Вона має компактні розміри 600x600 мм, що дозволяє ефективно використовувати простір приміщення.
Вбудована система вентиляції забезпечить оптимальну температуру усередині шафи, щоб уникнути перегріву обладнання. Кромки шафи обладнано спеціальними заглушками для безпеки та зручності в експлуатації.
Таким чином, телекомунікаційна навісна металева шафа 19" GEAR 15U 600x600 мм (GWMSN-15U-600-600G) є надійним і практичним виробом, який ідеально пасуватиме для організації.
Шафа виготовлена з якісного металу, що забезпечує надійність і довговічність конструкції. Вона має компактні розміри 600x600 мм, що дозволяє ефективно використовувати простір приміщення.
Вбудована система вентиляції забезпечить оптимальну температуру усередині шафи, щоб уникнути перегріву обладнання. Кромки шафи обладнано спеціальними заглушками для безпеки та зручності в експлуатації.
Таким чином, телекомунікаційна навісна металева шафа 19" GEAR 15U 600x600 мм (GWMSN-15U-600-600G) є надійним і практичним виробом, який ідеально пасуватиме для організації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 60 мм |
| Робоча висота (U) | 15U |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Введення кабелю | зверху, знизу, ззаду |
| Двері бічні | суцільнометалеві знімні, закриваються на замок |
| Двері передні | металеві, із загартованим склом, закриваються на замок |
| Конструкція | 19 |
| Матеріал корпусу | Метал, товщина деталей корпусу 1 мм |
| Призначення | Для систем зв'язку |
| Фарбування | порошкова фарба сірого кольору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 059 ₴


