Шафа телекомунікаційна підлогова металева GEAR 19" 33U 600x600 мм (GWMSN-33U-600-600G)


26 600 ₴
24 349 ₴
- В наявності
- Код: IP_GWMSN-33U-600-600G
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Шафа телекомунікаційна підлогова металева GEAR 19" 33U 600x600 мм (GWMSN-33U-600-600G) - це надійний та функціональний обладнання для зберігання та організації телекомунікаційного обладнання. Виготовлена з високоякісної сталі, що забезпечує довгий термін служби.
Ця підлогова шафа має стандартний розмір 19" і висоту 33U, що робить її ідеальним вибором для організації комунікаційного обладнання в офісних приміщеннях, дата-центрах або інших просторих майданчиках. Розмір 600x600 мм дозволяє легко розташувати шафу в будь-якому приміщенні без перешкод.
Шафа оснащена дверцятами замками для захисту встановленого обладнання від несанкціонованого доступу. Кромки обладнання округлені, а усередину можна легко встановити полички для зручного розташування електронної апаратури.
Завдяки своєму стильному та компактному дизайну, ця шафа ідеально пасуватиме до будь-якого інтер'єру, забезпечуючи надійне збереження телекомунікаційного обладнання.
Ця підлогова шафа має стандартний розмір 19" і висоту 33U, що робить її ідеальним вибором для організації комунікаційного обладнання в офісних приміщеннях, дата-центрах або інших просторих майданчиках. Розмір 600x600 мм дозволяє легко розташувати шафу в будь-якому приміщенні без перешкод.
Шафа оснащена дверцятами замками для захисту встановленого обладнання від несанкціонованого доступу. Кромки обладнання округлені, а усередину можна легко встановити полички для зручного розташування електронної апаратури.
Завдяки своєму стильному та компактному дизайну, ця шафа ідеально пасуватиме до будь-якого інтер'єру, забезпечуючи надійне збереження телекомунікаційного обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 600 мм |
| Робоча висота (U) | 33U |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Введення кабелю | зверху, знизу, ззаду |
| Двері бічні | суцільнометалеві знімні, закриваються на замок |
| Двері передні | металеві, із загартованим склом, закриваються на замок |
| Комплектація | шафа 19", 2 пари вертикальних напрямних (реків) |
| Конструкція | 19 |
| Максимальне навантаження | 800 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | Для систем зв'язку |
| Фарбування | порошкова фарба сірого кольору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 349 ₴


