Потужність та функціональність
-
Продуктивний двигун, має потужність 1020 Вт і забезпечує високий крутний момент 500 Нм. Це дозволяє працювати з гвинтами різного діаметру і різної довжини.
-
Поєднання кількості ударів 2700 уд/хв і швидкості 2600 об/хв дозволяють впоратися зі складними завданнями та максимальними навантаженнями.
-
Ідеально підходить для побутових робіт, на будівельних майданчиках, в шиномонтажних майстернях.
Зручність і легкість роботи
-
Інструмент відмінно збалансований, зручно і впевнено лежить в руці.
-
Ергономічні гумові накладки на корпусі.
-
1/2 '' SQUARE HEAD головка.
-
Ударна головка ефективна навіть при роботі з болтами та гайками, які перебувають у важкодоступних місцях (через адаптер).
-
Низький рівень вібрацій.
-
Поставляється в пластиковому кейсі з набором з чотирьох головок.
Надійні, витривалі вузли та механізми
-
Міцний корпус з якісного ABS пластику.
-
Надійний редуктор з алюмінієвого сплаву не піддається дії корозії.
-
Підшипники з легованої сталі.
-
Покращена термостійка змазка.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву і продовжуючи термін роботи.
Налаштування і регулювання
-
Найкращу ефективність роботи забезпечує функція ударного впливу (складання сили окремих ударів), яка підвищує ефективність під час монтажу гайок, болтів та анкерів.
-
Проводьте точне докручування саморізів і гвинтів. Ця функція запобігає зриву капелюшків і появі тріщин в матеріалі.
-
Реверс - перемикач напрямку обертання патрона.
Комплектація
-
гайковерт електричний WORCRAFT IW-1000A;
-
головки 4 шт. (17/19/21/23 мм);
-
пластиковий кейс;
-
інструкція;
-
гарантійний талон.
*Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1020 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 |
| Максимальна кількість обертів | 2600 об/хв |
| Максимальний крутний момент, Нм | 500 |
| Напруга | 230 В |
- Ціна: 4 390 ₴











