Потужність та функціональність
-
Двигун з потужністю 650 Вт в поєднанні з патроном розміром 2-13 мм - ідеальні параметри для свердління отворів в різних матеріалах, а також для загвинчування і відгвинчування кріпильних елементів при виконанні столярних, слюсарних робіт.
-
Діаметри свердління: 2-25 мм в дереві, 2-13 мм в сталі, 2-16 мм - в цеглі.
-
Невелика вага 1,7 кг дозволить тривалий час виконувати роботи без зайвої втоми в руках.
Зручність і легкість роботи
-
Інструмент відмінно збалансований, зручно і комфортно лежить в руці.
-
Низький рівень вібрації.
-
Ергономічна додаткова рукоятка легко встановлюється і закріплюється в зручному положенні для роботи з будь-якими площинами з різними матеріалами.
-
Проста конструкція, експлуатація та обслуговування.
-
Обмежувач глибини дозволяє контролювати необхідний рівень свердління.
Надійні, витривалі вузли та механізми
-
Високоякісний і міцний ABS пластик корпусу дрилі запобігає пошкодженню внутрішніх елементів при ударі.
-
Надійний ударний механізм.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву і продовжуючи термін роботи.
-
Підшипники з легованої сталі.
-
Покращена термостійка змазка редуктора.
Широкий діапазон налаштувань і регулювань
-
Електронний регулятор дозволить плавно змінювати обороти та потужність (вбудований в пускову кнопку).
-
Реверс - міняйте напрям обертання патрона для виконання викручування або закручування кріпильних елементів.
-
Швидкість обертання 0 - 3000 об/хв.
Комплектація
-
дриль ударний WORCRAFT ID-700;
-
передня рукоятка;
-
обмежувач глибини;
-
ключ до патрона;
-
інструкція;
-
гарантійний талон.
*Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 650 Вт |
| Максимальний діаметр узгодження | 2-25 мм у дереві, 2-13 мм у сталі, 2-16 мм — у цеглі |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна частота струму, Гц | 50 |
- Ціна: 1 650 ₴








