Інверторний бензиновий генератор WORCRAFT IFG‑3000 з чотиритактним двигуном - для живлення будь-яких приладів, які потребують максимальної стабільності частоти й напруги.
Панель керування має всі необхідні роз'єми та налаштування для комфортного та стабільного використання.
Основні параметри
-
Максимальна вихідна потужність 3,5 кВт дає змогу під'єднувати не тільки техніку, а й деякі потужні інструменти
-
Мультиінформаційний LCD дисплей показує значення напруги, струму і частоти в мережі вихідного змінного струму, тривалість роботи генератора з моменту останнього запуску, загальну тривалість роботи від початку експлуатації генератора, вихідну потужність, попереджає про низький рівень моторного мастила і про перевантаження.
-
Різноманітні порти: дві розетки змінного струму 220 В, гніздо постійного струму 12 В і два USB-виходи (5 В).
-
Режим "ЕКО" для оптимізації витрати палива і зниження рівня шуму.
-
Зручна висувна рукоятка і колеса для легкого транспортування.
- Габарити генератора: 49×30×49 см.
Комплектация
-
інверторний бензиновий генератор WORCRAFT IFG‑3000;
-
свечной ключ;
-
інструкція з експлуатації;
-
гарантійний талон;
-
пакувальна коробка.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення в связи з постійним удосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість паливного бака | 8 |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальна частота | 50 |
| Об’єм двигуна | 149 |
| Об'єм оливи в картері | 0.6 л |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Система запуску | Ручний стартер |
| Тип альтернатора | синхронний, щітковий |
| Тип двигуна | 4-тактний, 1-циліндровий із повітряним охолодженням |
| Тип палива | бензин А92/95 |
- Ціна: 34 900 ₴











