Потужність і функціональність
-
Поєднання потужного двигуна 800 Вт з регульованим числом ходів штока 800-3000 ход/хв ідеально підійде для поздовжніх і поперечних розпилів, вирізів в деревині, полімерних матеріалах, керамічних плит, металів, а також для інших видів ремонтних та столярних робіт.
-
Максимальна глибина пропила в дереві становить 100 мм, а в металі 10 мм.
-
Алюмінієва лита платформа збільшує витривалість лобзика під час роботи, забезпечуючи Вашу безпеку і покращуючи точність робіт.
Зручність та легкість роботи
-
Інструмент відмінно збалансований, зручно і впевнено лежить у руці.
-
Прогумоване руків’я призначене для зручності роботи, дозволяє запобігати зсуву у руці, зробити ваші розпили точнішими.
-
Функція видалення пилу забезпечує чистоту на робочому місці, підвищуючи безпеку при роботі та скорочує час на прибирання підвищуючи продуктивність.
-
Лазерний покажчик лінії різу служить для розмітки, допомагає забезпечити більш точний розпил.
-
Низький рівень вібрацій.
Надійні, витривалі вузли та механізми
-
Міцний корпус з якісного ABS пластику запобігає пошкодженню внутрішніх елементів в разі удару.
-
Багатошарова заливка обмоток якоря і статора термостійким лаком надійно захищає двигун від будівельного пилу та міжвиткового замикання.
-
Поліпшені шестерні забезпечать зниження шуму і вібрації під час виконання відповідних робіт.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву і продовжуючи термін роботи.
-
Покращена термостійка змазка.
Широкий вибір налаштувань та регулювань
-
4-х ступенева система регулювання маятникового ходу призначена для:
- різання пластмаси та металу;
- робіт з твердими породами дерева;
- розпилювання дерева середньої стійкості;
- різу м'якої деревини та пластика. - Регулювання частоти ходів штока, завдяки силі натискання на кнопку живлення.
-
Різ вправо і вліво під кутом 45 °.
Комплектація
-
лобзик електричний WORCRAFT JS08-100;
-
пиляльне полотно 1 шт.;
-
паралельна напрямна 1 шт.;
-
шестигранний ключ 2 шт.;
-
інструкція;
- гарантійний талон.
* Комплектація і технічні характеристики товару можуть бути змінені без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 |
| Лазерний покажчик лінії розпилювання | Да |
| Максимальна глибина пропилювання, у дереві | 100 мм |
| Максимальна глибина пропилювання, у металі | 10 мм |
| Напруга | 230 В |
| Різання під кутом (вправо/вліво),° | 45 |
- Ціна: 2 300 ₴











