Мийка високого тиску Mächtz MPW-1455 - побутова мобільна мийка з порівняно невеликим споживанням електрики та витратою води. Попри її компактні розміри та невелику вагу, вона якісно виконує базові завдання.
Якщо стоїть завдання купити економічний і досить потужний пристрій для нетривалої роботи, то ця модель варта уваги. Нею зручно мити негабаритний транспорт та іншу дрібну техніку, паркани, садові доріжки, садовий інструмент і навіть дерева в саду (для очищення їх від змертвілої кори та моха).
Основні параметри апарата
Все необхідне - вже в комплекті
-
Універсальна струменева насадка дозволяє отримувати різні види струменя води від точкової до ширококутної за допомогою обертання наконечника насадки за годинниковою або проти годинникової стрілки.
-
Насадка для миючого засобу дозволяє рівномірно нанести мильний розчин на оброблювану поверхню.
-
Надійний 5-метровий армований шланг високого тиску робить апарат більш мобільним і зручним в експлуатації.
-
Фільтр тонкого очищення води захищає насос від попадання піску, бруду та інших дрібних абразивних частинок, тим самим значно збільшуючи термін експлуатації мийки.
-
Швидкознімний з'єднувач для шланга подачі води в комплекті дозволяє використовувати мийку відразу після покупки.
Зручність і комфорт роботи
-
Функція самовсмоктування дозволяє використовувати інструмент в умовах відсутності централізованого водопостачання. Як джерело води може виступати будь-яка ємність або водойма, розташована навіть нижче рівня самої мийки (до 2 метрів).
-
Система фіксації насадок до пістолета Quick Connect (поворотна муфта) прискорює роботу та підвищує зручність експлуатації. Використання металевих з'єднувальних елементів дозволяє забезпечити довговічність і безперебійність роботи.
-
Компактні розміри та невелика вага роблять транспортування мийки легким і комфортним.
-
Мережевий шнур довжиною 5 метрів дозволяє встановлювати мінімийку на досить безпечній відстані від розетки, а також збільшує робочий простір.
-
Завдяки кронштейнам для намотування кабелю і спеціальному тримачу для пістолета, які розміщені на корпусі, мийку зручно зберігати навіть в обмеженому просторі.
Надійність та довговічність
-
Функція "Autostop" автоматично відключає електродвигун апарату при відпусканні курка на пістолеті, збільшуючи ресурс безвідмовної роботи інструменту та забезпечує економію електроенергії.
-
Захист від перегріву електродвигуна запобігає його роботі в умовах підвищеного температурного режиму.
-
Трьохпоршневий плунжерний насос з алюмінієвого сплаву захищений від утворення корозії.
-
Алюмінієва помпа служить у 2-3 рази довше пластикових аналогів та не чутлива до гарячої води.
-
Шланг високого тиску стійкий до механічних впливів і витримує тиск до 360 бар.
-
Міцний корпус з якісного ABS пластику запобігає пошкодженню внутрішніх елементів мийки при ударі.
-
Алюмінієвий вихідний штуцер насоса стійкий до деформації.
Комплектація
-
мийка високого тиску Mächtz MPW-1455;
-
шланг високого тиску 5 м;
-
пістолет QC;
-
швидкоз'ємний подовжувач для пістолета;
-
струменева насадка;
-
насадка для миючого засобу;
-
вхідний фільтр тонкого очищення;
-
швидкоз'ємний з'єднувач для шланга подачі води;
-
голка для чищення форсунок;
-
набір кріпильних елементів;
-
інструкція з експлуатації;
-
гарантійний талон;
-
пакувальна коробка.
*Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення, у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Machtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний тиск | 115 бар |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого кабелю | 5 |
| Довжина шланга високого тиску, м | 5 |
| Максимальна продуктивність | 6.8 |
| Максимально допустима температура води на вході, °C | 50 |
| Максимальний тиск води на вході, бари | 4 |
| Напруга | 230 В |
| Робоча продуктивність | 5.5 л/хв |
| Робочий тиск | 80 бар |
| Стан | Нове |
| Рівень звукової потужності, дБ | 88 |
- Ціна: 4 450 ₴











