Потужність і функціональність
-
Універсальний електроінструмент, принцип дії якого заснований на електропилці та лобзику. Потужність 750 Вт.
-
Завдяки орбітальному регулюванню швидкостості штока 0-2700 ход/хв забезпечується якісний розріз заготівель, пластикових труб, алюмінієвих профілів, металу, гіпсокартону, МДФ, ДВП та ін.
-
Глибина пропила в дереві становить цілих 115 мм, а в металі 15 мм.
Зручність і легкість роботи
-
Інструмент відмінно збалансований, зручно і впевнено лежить у руці.
-
D-подібне руків’я.
-
Система швидкої заміни полотен підвищує швидкість, а також зручність при роботі, дозволяючи суттєво економити час.
Надійні, витривалі вузли й механізми
-
Міцний корпус з якісного ABS пластику запобігає пошкодженню внутрішніх елементів в разі удару.
-
Багатошарова заливка обмоток якоря і статора термостійким лаком надійно захистить двигун від будівельного пилу та міжвиткового замикання.
-
Покращені шестерні забезпечать зниження шуму і вібрації під час робіт.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву і продовжуючи термін роботи.
-
Покращена термостійка змазка.
Широкий діапазон налаштувань і регулювань
-
Регулювання частоти ходів штока, використовуючи силу натискання на кнопку живлення.
-
Хід штока 26 мм для оптимальної швидкості роботи з заготівлями.
-
Універсальний тип кріплення пилок дозволяє використовувати полотна для будь-якого типу оброблюваного матеріалу: дерево, метал, пластик.
-
Можливість регулювання упору дозволяє точніше налаштувати інструмент під різні умови роботи.
Комплектація
-
шабельна пила WORCRAFT RS07-115;
-
пиляльне полотно для дерева 1 шт.;
-
шестигранний ключ 1 шт.;
-
інструкція;
-
гарантійний талон.
*Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 |
| Довжина ходу штока | 26 мм |
| Максимальна глибина пропилювання, у дереві | 115 мм |
| Максимальна глибина пропилювання, у металі | 15 мм |
| Напруга | 230 В |
- Ціна: 2 900 ₴










