Шліфмашина кутова WORCRAFT AG08-125PS - компактна болгарка для різання або зачистки будь-яких матеріалів.
Функція регулювання швидкості робить болгарку універсальною та придатною для широкого спектра завдань. Це забезпечує рівномірну та якісну обробку будь-якої поверхні.
Основні параметри
- Діаметр диска 125 мм
- Потужність 850 Вт
- Посадковий діаметр диска 22,2 мм
- Двопозиційна рукоятка
- Регулювання швидкості 0 - 11 000 об/хв
Потужність та функціональність
-
Надійна болгарка з двигуном потужність 850 Вт.
-
Діаметр диска 125 мм - більш маневрена робота.
-
Швидкість обертання регульована 0 - 11 000 об/хв, це дозволить впоратися з більшістю завдань: різання і зачистки металевих поверхонь, кутів, крайок, зварних швів, балок, швелерів, арматури.
-
Ви зможете працювати з різними матеріалами та дисками різних типів.
Зручність і легкість роботи
-
Функція регулювання швидкості - для якісної роботи з виробами з металу, натурального каменю і кахельною плиткою. Алюмінієві або бляшані заготовки слід розрізати на мінімальних обертах.
-
Компактний розмір дозволяє легко керувати болгаркою в обмеженому просторі.
-
Наявність сервісних кришок дозволяє швидко замінювати вугільні щітки.
-
Невелика вага сприяє тривалій роботі без утоми.
-
Передня рукоятка може бути встановлена в одне з двох положень для більшого комфорту.
-
Кабель типу PVC стійкий до високих температур. Він довговічний, витривалий відрізняється хімічною і вогневою стійкістю.
Надійні, витривалі вузли та механізми
-
Багатошарова заливка обмоток якоря і статора термостійким лаком надійно захищає двигун від будівельного пилу та міжвиткового замикання.
-
Міцний корпус з якісного ABS пластику зі спеціальним складом.
-
Покращені шестерні забезпечать зниження шуму і вібрації під час робіт.
-
Термостійка змазка дозволить збільшити термін служби інструменту.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву і продовжуючи термін роботи.
Комплектація
-
шліфувальна машина кутова WORCRAFT AG08-125PS;
-
захисний кожух;
-
ключ;
-
передня рукоятка;
-
інструкція;
-
гарантійний талон.
*Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 |
| Ключ | Да |
| Напруга | 230 В |
| Посадковий діаметр диска, мм | 22,2 |
| Регулювання швидкості | Да |
| Тип двигуна | Колекторний |
- Ціна: 1 560 ₴








