Потужність та функціональність
-
Кутова шліфувальна машина має підвищену потужність електродвигуна: 2350 Вт. Чим більше потужність болгарки, тим більший крутний момент. Цей параметр буде важливим для роботи з великими навантаженнями на диск.
-
Діаметр диска 230 мм буде ідеальним для виконання професійних завдань.
-
Швидкість обертання 6600 об/хв дозволить впоратися з більшістю завдань: різкою і зачисткою металевих поверхонь, кутів, крайок, зварних швів, балок, швелерів, арматури. Ви зможете працювати з різними матеріалами та дисками різних типів.
Зручність і легкість роботи
-
Функція «Плавний пуск» забезпечує початок роботи без ривків і вібрації, а також дозволяє уникнути передчасного зносу деталей і вузлів болгарки.
-
Наявність сервісних кришок дозволяє швидко замінювати вугільні щітки.
-
Передня рукоятка може бути встановлена в одне з трьох положень для більшого комфорту.
-
Мережевий шнур PVC стійкий до високих температур. Він довговічний, відрізняється хімічною і вогневою стійкістю.
-
Кожух диска захищає від частинок абразиву та оброблюваного матеріалу при роботі. А також є захисним елементом конструкції в разі руйнування диска.
Надійні, витривалі вузли та механізми
-
Багатошарова заливка обмоток якоря і статора термостійким лаком надійно захищає двигун від будівельного пилу та міжвиткового замикання.
-
Міцний корпус з якісного ABS пластику зі спеціальним складом.
-
Покращені шестерні забезпечують зниження шуму і вібрації під час робіт.
-
Термостійке мастило редуктора збільшує термін служби інструменту.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву і продовжуючи період безперервної роботи.
Комплектація
-
болгарка WORCRAFT AG24-230A;
-
захисний кожух;
-
ключ - 2 шт.;
-
передня рукоятка;
-
інструкція;
-
гарантійний талон.
*Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2350 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 |
| Ключ | Так, 2 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Посадковий діаметр диска, мм | 22,2 |
| Регулювання швидкості | Немає |
- Ціна: 4 260 ₴









