Шліфувальна машина для стін WORCRAFT DS09-215 - універсальний і практичний інструмент для створення ідеально рівних стін і стель.
Завдяки двигуну потужністю 900 Вт з металевим редуктором шліфування стін, стель, видалення залишків шпалер, фарби та зайвої штукатурки виконуються легко.
Система пиловідведення оснащена турбіною завдяки якій пил збирається в спеціальний мішок, це дозволяє використовувати інструмент без підключення пилососа.
Основні параметри
- Потужність 900 Вт
- Швидкість обертання 800-1800 об/хв
- Діаметр шліфувального диска 215 мм
- Функція плавний пуск
- Вбудована система пиловідведення
- Телескопічна штанга
- Яскраве LED-підсвічування
Потужність і функціональність
- Потужний і продуктивний двигун дає змогу справлятися навіть з обробкою твердих поверхонь.
- Регулювання швидкості обертання дає можливість правильно налаштувати інструмент під різноманітні завдання.
- Яскраве 2х стрічкове LED-підсвічування з окремим увімкненням добре освітлює робочу зону та допомагає виявити нерівності на поверхні.
- Система видалення пилу в спеціальний мішок, запобігає запиленню приміщення і робочої поверхні, БЕЗ використання пилососа.
- Клапан регулювання вакууму, що дає змогу відрегулювати силу притискання шліфувального диска до поверхні.
Зручність і комфорт роботи
- Плавний пуск забезпечує початок роботи без ривків і вібрації, а також дає змогу уникнути передчасного зносу деталей і вузлів.
- Якісна липучка дає змогу легко встановити або замінити шліфувальний папір будь-якої зернистості та забезпечує його надійну фіксацію.
- Велика довжина мережевого шнура і шланга пиловідведення значно розширює робочу зону.
- Комфортна робота в будь-якій площині завдяки продуманим механізмам повороту, балансування і фіксації положення голови шліфувальної машини.
Максимальна ергономічність
- Зручна телескопічна штанга, яку легко підлаштувати під свій зріст і необхідні завдання.
- Антиковзаюче руків'я забезпечує зручне управління і надійну фіксацію інструменту в руках, запобігаючи вислизанню.
- Відмінне балансування і невелика вага значно зменшують навантаження на руки і спину користувача.
- Тривала робота без втоми, завдяки функція фіксації кнопки ввімкнення.
Надійні, довговічні вузли та механізми
- Міцний корпус із якісного ABS пластику запобігає пошкодженню внутрішніх елементів під час удару.
- Ефективна система охолодження відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріванню і продовжуючи термін служби.
- Покращене термостійке мастило значно знижує силу тертя і температуру нагрівання.
- Шестерні редуктора виготовлені зі сталі з високою межею міцності.
- Багатошарова заливка обмоток якоря і статора термостійким лаком надійно захищає двигун від будівельного пилу і міжвиткового замикання.
- Швидка заміна вугільних щіток, завдяки сервісним кришкам на корпусі, значно спрощує обслуговування інструменту.
Комплектація
- шліфувальна машина для стін WORCRAFT DS09-215;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон;
- кільце ущільнювача 2 шт;
- гнучкий шланг відведення пилу;
- мішок-пилозбірник;
- сумка для зберігання і транспортування;
- шестигранний ключ;
- наждачний папір 2 шт;
- пакувальна коробка.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр наждачного паперу, мм | 225 |
| Діаметр труби, мм | 32 |
| Мішок для пилу | Да |
| Потужність світлодіодної підсвітки, Вт | 7 |
| Напруга | 230 В |
| Плавне пуск | Да |
- Ціна: 6 690 ₴











