Туристичний навігатор з сенсорним кольоровим екраном, 3-осьовим компасом і підтримкою GPS/GLONASS
- Кольоровий сенсорний екран діагоналлю 2.6 дюйми
- 3-осьовий компас з компенсацією нахилу
- Підтримка систем GPS та GLONASS
- 4 Гб вбудованої пам'яті для зберігання картографії
Надійний супутник у подорожах
GPS-навігатор eTrex Touch 25 обладнаний кольоровим сенсорним дисплеєм діагоналлю 2.6 дюйми. Екран відрізняється чудовою якістю зображення на яскравому сонці та надає інтуїтивно-зрозумілий доступ до базової карти світу із затіненим рельєфом. Пристрій має неймовірно тривалий час роботи і не лякається води, пилу або бруду. Що б не трапилося, навігатор eTrex 25 Touch надасть вам детальні карти та важливі навігаційні дані.

Нові навігаційні інструменти
Модель eTrex Touch 25 включає 3-осьовий компас з компенсацією нахилу, який покаже вам правильний напрямок, навіть якщо ви стоїте на одному місці і не тримаєте пристрій рівно.
Подорожі без кордонів
Широкий спектр сумісних кріплень дозволяє використовувати GPS навігатор eTrex Touch 25 як для пішої навігації, так і в різних транспортних засобах, будь то автомобіль, квадроцикл, велосипед, моторний катер та ін.
Розширені навігаційні можливості
eTrex Touch 25 підтримує навігаційні системи GPS та GLONASS. При використанні навігаційної системи GLONASS розрахунок розташування відбувається в середньому на 20% швидше, тому що в цьому випадку GPS-приймач отримує у своє розпорядження 24 додаткові супутники.

Картографія
Завдяки наявності слота для картки пам'яті MicroSD та розширеної до 4 Гб внутрішньої пам'яті навігатор eTrex Touch 25 дозволяє завантажувати безліч додаткових карток. Для пішої навігації чудово підійдуть карти TOPO 24K, для подорожей на воді завантажуйте карти BlueChart g2, а для автомобільної навігації City Navigator NT. Модель eTrex Touch 25 підтримує супутникові зображення BirdsEye Satellite Imagery (за підпискою), які можна інтегрувати у карти.
Захоплюючий геокешинг
Портативний навігатор eTrex Touch 25 вже включає 250 000 схованок геокешінга по всьому світу. eTrex Touch 25 зберігає та відображає основну інформацію, включаючи місце, складність, підказки та описи, що унеможливлює вручну вводити координати, робити записи або роздруковувати інформацію. Відмовляючись від паперових записів, ви не тільки допомагаєте зберегти природу, а й підвищуєте ефективність геокешінгу. Просто зайдіть на сайт Geocaching.com та завантажте файл GPX у ваш пристрій.
Плануйте ваші подорожі
Заздалегідь плануйте ваші подорожі за допомогою програмного забезпечення BaseCamp, що дозволяє переглядати та впорядковувати карти, дорожні точки, маршрути та треки. Діліться своїми пригодами з друзями та близькими завдяки функції Garmin Adventures. Програма BaseCamp показує топографічні карти у форматі 2-D або 3-D з контурними лініями та профілями висоти. При одночасному використанні з супутниковими зображеннями BirdsEye Satellite Imagery (потрібна передплата) програма може передавати необмежену кількість супутникових знімків на ваш пристрій.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішня пам'ять | 8 GB |
| Завантаження карт | Так |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Інтерфейси | mini USB |
| Призначення | Туристичний |
| Наявність Bluetooth | Ні |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Харчування | |
| Час автономної роботи | 16 годин |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 102 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Підтримувані системи навігації | |
| ГЛОНАСС | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | TFT |
| Відтворення кольорів РК дисплею | Кольорова |
| Додаткові характеристики | |
| Тип компаса | Електронний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 159 |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IPX7 |
| Операційна система | Garmin OS |
| Роздільна здатність екрану | 160х240 |
- Ціна: 11 440 ₴






