Найпростіший у світі ехолот, HOOK2-4x з датчиком Bullet поєднує в собі просте меню, легкий доступ до ключових функцій і автоматичне налаштування ехолота. Lowrance HOOK2-4x Bullet сонаром. Просто підключіть його та ловіть рибу.
Проведіть приємний день на воді з найпростішим у світі рибопошуковим ехолотом HOOK2-4x Bullet, без клопоту з налаштуваннями за допомогою простого, інтуїтивно зрозумілого меню зі швидким доступом до ключових функцій та автоматичним налаштуванням сонара.
Насолоджуйтесь рибалкою за допомогою нової функції автоматичного налаштування ехолота, яка активно регулює налаштування сонара при зміні умов риболовлі.
Ширококутний промінь ехолота HOOK2-4x Bullet (120 градусів) дозволить охопити більший простір під вашим човном за менший час без втрати якості за рахунок частоти 200 кГц.
Ключові особливості
- 4-дюймовий дисплей SolarMAX ™
- Автоматичні налаштування сонара
- Простий пошук риби за допомогою ширшого кута охоплення порівняно з традиційними ехолотами
- Найпростіше у використанні меню
- Оптимізована клавіатура дає доступ до ключових функцій з одного дотику
- Перевірений широкосмуговий (BroadBand) сонар Lowrance
- Проста установка на передню панель або швидкошвидкісне кріплення
Характеристики:
- Водонепроникність: Так (IPX7)
- Запис траєкторії: Ні
- Дисплей: діагональ 4"" (10,2 см.)
- Розміри: 16,53 x 9,65 x 8,4 см
- Роздільна здатність дисплея: 480 x 272 пікселів
- Тип дисплея: SolarMax
- Діапазон напруги: 12 В пост. струму (10 - 17 В пост. струму min-max)
- Робоча температура: від -15°C до + 55°C
- Мови: 8 мов, включаючи російську
- Гарантія: 24 місяці
- Максимальна глибина: 152 м (200 kHz)
- Звукове сповіщення: Так
- Відображення температури води: Так
- Тип випромінювача: Bullet Skimmer®
- Маршрутні точки\Вибране\ Місця: Ні
- Маршрути: Ні
- Тип приймача/антена: Ні
- Підтримка картографії: Ні
- Частота: Broadband Sonar: 200 кГц
- Потужність: 200 Вт (Broadband Sonar)
Гарантія
- Офіційна гарантія 24 місяці!
Мовний пакет меню:
- Українська
- Українська
- Англійська та ін.
Комплектація:
- Дисплей&HOOK2-4x
- Швидкознімне кріплення для ехолота
- Кабель живлення
- Датчик Bullet Skimmer Transduser (довжина кабелю 6м)
- Металева скоба кріплення датчика на транець
- Кріплення
- Запобіжник
- Офіційний гарантійний талон
- Інструкція українською мовою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lowrance |
| Країна виробник | Мексика |
| GPS-модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас вологозахисту | IPX7 |
| Кількість променів | 1 |
| Максимальна глибина | 152 м |
| Загальний кут випромінювання | 120 град. |
| Стан | Новий |
| Тип | Ехолот |
| Трансдьюсер | Так |
| Колір | Сірий |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 4 дюйм |
| Тип екрану | Кольоровий |
| Робоча температура | |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Потужність | |
| Потужність RMS | 500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 |
| Вологозахист | IPX7 |
| Внутрішня пам'ять | - |
| Глибини ехолокації: | 152 м (200 kHz) |
| Датчики: | Bullet Skimmer Transduser |
| Діапазон робочих температур | -15°C до + 55°C |
| Дисплей | 4" (10,2 див.) |
| Потужність | 200Вт |
| Розширення дисплея: | 480 x 272 |
| Кути огляду: | 120 |
| Яскравість світіння | - |
- Ціна: 6 300 ₴




